مرکز پشتیبانی مشترکین

با هر الگوریتم چه ارز هایی را می توانم استخراج کنم؟

فهرست راهنمای خدمات مشتری ما را مرور کنید و به متداول ترین سؤالات پاسخ داده شده است.

سوالات متداول

من چگونه میتوانم در سایت ثبت نام کنم؟
جهت استفاده از سرویس استخراج ابری ارزهای دیجیتال در سایت ماخ هش ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید. جهت ثبت نام از لینک ثبت نام استفاده نمایید.

ثبت نام

چکونه میتوانم ایمیل اکانت خود را تغییر دهم؟
متاسفانه امکان تغییر ایمیل اکانت وجود ندارد به این علت که ایمیل اکانت وجه تمایز هر اکانت می باشد و کلیه پرداخت ها و تسویه حساب ها بر مبنای آن ایمیل می باشد.
چگونه میتوانم شماره تلفن خود را تغییر بدهم؟
متاسفانه امکان تغییر شماره تلفن همراه اکانت وجود ندارد.
چگونه میتوانم اکانت خود را مسدود کنم؟
جهت مسدود کردن اکانت خود کافی است در قسمت پشتیبانی در پنل کاربری خود یک تیکت به مضمون انسداد حساب ارسال نمایید. کارشناسان ما حساب شما را مسدود مینمایند.
چرا خروجی استخراج خود را دریافت نکرده ام؟
هر لحظه خروجی استخراج شما در اکانت شما شارژ میگردد و برای مشاهده آن به کنترل پنل کاربری خود مراجعه نمایید و در صورت مشکل با ارسال تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
چرا خروجی استخراج من کم شده است؟
خروجی استخراج هیچ موقع ثابت نمی باشد و به عوامل مختلفی از جمله سختی شبکه بستگی دارد.
چگونه بیت کوین های استخراج شده را برداشت کنم؟
با مراجعه به پنل مشترکین، قسمت "درخواست های تسویه حساب"، با انتخاب گزینه "درخواست جدید"، مقدار برداشت، نوع ارز و شماره حساب مقصد را وارد کرده و گزینه ذخیره را انتخاب کنید. توجه داشته باشید پیش از انجام مراحل فوق، در قسمت حساب، گزینه کیف پول را انتخاب کرده و آدرس حساب های خود را تعریف نمایید. برای تماشای آموزش ویدئویی "برداشت از حساب" و "تعریف کیف پول"، روی این لینک کلیک کنید.
با چه ارزهایی میتوانم پکیج های سایت را خریداری کنم؟
در حال حاظر امکان پرداخت مبلغ پکیج ها توسط ریال، بیت کوین، تتر، اتریوم و ریپل میسر می باشد.
خروجی ارزهای دیجیتال را چگونه میتوانم دریافت کنم؟
خروجی ارزهای دیجیتال به کیف پول حساب کاربری شما واریز میگردد و هر زمان که درخواست تسویه دهید به کیف پول شما واریز میگردد.
چگونه کیف پول بسازم؟ انواع کیف پول ها و روش کار کردن با آن ها چگونه است؟
برای آشنایی با انواع کیف پول ارزهای دیجیتال یا همان والت های رمزارزی و نحوه ی نصب و راه اندازی آن ها روی این لینک کلیک کنید.

فرم ارتباط با مشتریان

به خاطر داشته باشید که کیفیت و سریع بودن پاسخ ما به میزان دقیق تکمیل نمودن فرم ذیل بستگی دارد. منوی کشویی ما چندین گزینه دارد و در صورت استفاده از مبحث اشتباه، می تواند پاسخ را به تأخیر بیندازد.

ما منتظریم تا از شما بشنویم!